Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
ChobitsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0