Series
Ratings
176
As You Stood ByRated ★ 4.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
S LineRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Haunted PalaceRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5