Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
TrespassRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Pink FlamingosRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Arizona DreamRated ★ 2.0
The President's Last BangRated ★ 2.0