Titles you rated
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Death on the NileRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Okay! MadamRated ★ 2.5