Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5