Titles you rated
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Murdoch Mysteries Season 14Rated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 3.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
DearestRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
No, Thank You Season 2Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 4.0