Movies
Ratings
777
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0