Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
The Trouble with HarryRated ★ 3.0
Dial M for MurderRated ★ 4.0
TarRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
EraserheadRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Dancer in the DarkRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.5