Series
Ratings
13
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0