Titles you rated
HellboyRated ★ 1.0
RoboCopRated ★ 1.0
White ChicksRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Last CastleRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
King ArthurRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0