Titles you rated
The PactRated ★ 1.5
6 UndergroundRated ★ 2.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
Den of ThievesRated ★ 2.5
Red NoticeRated ★ 2.0
Run All NightRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Buena Vista Social Club: AdiosRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
CircleRated ★ 2.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Wrath of ManRated ★ 2.5
InterceptorRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 4.0