Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0