Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 4.5
Bring Me the Head of Alfredo GarciaRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
Lord of the FliesRated ★ 3.0
BenedettaRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
PietaRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0