Movies
Ratings
30
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0