Movies
Ratings
183
FrozenRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0