Movies
Ratings
458
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 3.5
Carlito's WayRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
The Straight StoryRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Inland EmpireRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.0
The GameRated ★ 4.0
20th Century Boys - Chapter 2: The Last HopeRated ★ 3.0
20th Century Boys: The Last Chapter - Our FlagRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0