Movies
Ratings
488
SerendipityRated ★ 2.5
DenialRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 1.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Look Both WaysRated ★ 3.5- 흙꼭두장군Rated ★ 5.0
Red EyeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0