Movies
Ratings
101
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The NunRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0