Series
Ratings
120
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The Superman AgeRated ★ 1.5- BossRated ★ 2.5
Mrs. PepperpotRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 4.5- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.0