Titles you rated
The HostRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0