Series
Ratings
50
MirandaRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0