Titles you rated
UprisingRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5