Titles you rated
My MisterRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5