Titles you rated
The Act of KillingRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 1.5
The ImpossibleRated ★ 3.0