Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
HavocRated ★ 0.5
Carry OnRated ★ 2.0
The KillerRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5
StillwaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
ElizabethRated ★ 3.0
The SwimmersRated ★ 3.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0