Titles you rated
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0