Movies
Ratings
504
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dorian GrayRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
8 WomenRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5