Series
Ratings
59
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Fellow TravelersRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5