Movies
Ratings
137
WhiplashRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 4.0