Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
Loser's AdventureRated ★ 3.0