Movies
Ratings
267
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 1.0
AlienRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 4.0