Movies
Ratings
70
Now You See MeRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
LincolnRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
HugoRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0