Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- 아따맘마 Part 2Rated ★ 5.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride Season 2 Part 2Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
My Brilliant Friend Season 3Rated ★ 5.0
NokideugzoneRated ★ 5.0
Isekai Cheat MagicianRated ★ 0.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
The ActRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Shadows House Season 1Rated ★ 5.0
The 4400Rated ★ 5.0
The 4400Rated ★ 4.5
The 4400Rated ★ 5.0
The 4400Rated ★ 5.0
Muhyo & Roji's Bureau of Supernatural Investigation Season 2Rated ★ 5.0