Titles you rated
MindhunterRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0