Movies
Ratings
391
ZootopiaRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5