Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0