Titles you rated
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 1.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0