Series
Ratings
83
Temptation of WifeRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Love NaggersRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Real MenRated ★ 3.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5