Movies
Ratings
560
SearchingRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Great BeautyRated ★ 1.0
Little ForestRated ★ 4.0
A Scene at the SeaRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5