Titles you rated
Unlocking SherlockRated ★ 2.0
Don JonRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 1.0
MoneyballRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Love & MercyRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 1.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0