Titles you rated
Seven SamuraiRated ★ 5.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 4.5
Central StationRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.5
Bloody SundayRated ★ 3.5
Caesar Must DieRated ★ 3.0
A City of SadnessRated ★ 4.0
The Story of Qiu JuRated ★ 5.0
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
Vive L'AmourRated ★ 2.5
Before the RainRated ★ 4.5
CycloRated ★ 4.0
Not One LessRated ★ 4.0
Vera DrakeRated ★ 4.5
The WrestlerRated ★ 4.5
Blow-UpRated ★ 3.5
The ConversationRated ★ 3.5
Pelle the ConquerorRated ★ 4.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.0