Series
Ratings
194
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
- The LoverRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Queen of MysteryRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.0
- Flirty Boy and GirlRated ★ 4.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0