Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
BossRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
- PilotRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
BrickRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Speak No EvilRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0