Titles you rated
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.5
A Touch of SinRated ★ 4.0
Waltz with BashirRated ★ 3.5
The Turin HorseRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
Dance sports GirlsRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0