Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
BarbarianRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 2.5
TrapRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.5
Be Kind RewindRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 2.5