Movies
Ratings
1557
The SubstanceRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 0.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 1.0
The CreatorRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 0.5
Bird Box BarcelonaRated ★ 1.0
The ChildeRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 1.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5