Movies
Ratings
363
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0