Series
Ratings
116
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 5.0
The King's AffectionRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 3.0