Titles you rated
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 5.0
SHIROBAKO The MovieRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
The Moment You Fall in LoveRated ★ 4.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 4.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 3.5
The NunRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 4.5
Liz and the Blue BirdRated ★ 4.0
Hello WorldRated ★ 4.0