Titles you rated
- OVA あの夏で待ってる 特別編Rated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.5- Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 3.5
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 3.5
Isekai Cheat MagicianRated ★ 3.0
ORESUKI: Are you the only one who loves me?Rated ★ 3.5
アホガールRated ★ 3.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 4.0
Convenience Store Boy FriendsRated ★ 3.5
Mayo Chiki!Rated ★ 4.0- Little Busters! RefrainRated ★ 5.0
PlundererRated ★ 4.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 5.0
Tada Never Falls in LoveRated ★ 4.0- Little Busters!Rated ★ 4.5
Undefeated Bahamut ChronicleRated ★ 4.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 3.5
Ms. Koizumi Loves Ramen Noodles 2016 spring SPRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5